Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kontakt


nicholas_bw

Nicholas Simmons

Prosjektleder/Salg
nicholas@moklegaard.no
Tlf 913 20 627


finn_bw

Finn Langgård

Prosjektleder/Salg
finn@moklegaard.no
Tlf 905 25 054


Tone Henriksen

Tone Henriksen

Prosjektleder/Salg
tone@moklegaard.no
Tlf 909 65 632


Øyvind Engen

Øyvind Engen

Produksjonssjef
oyvind@moklegaard.no
Tlf 918 38 868

Ingrid Lillehjem

CTP/Prepress
ingrid@moklegaard.no
Tlf 970 500 33

Snefrid Bratli

Økonomiansvarlig
snefrid@moklegaard.no
Tlf 970 500 34

Tom Erik Kristoffersen

Grafiker
tomerik@moklegaard.no
Tlf 970 500 32

Bjarne Haukø

Grafiker
bjarne@moklegaard.no
Tlf 970 500 31

 

Hvor finner du oss?

Beliggende et drøyt steinkast fra Oslo, på solsiden av Glomma og med idylliske Gamlebyen i Fredrikstad som nærmeste nabo.

Nabbetorpveien 89
1636 Fredrikstad


Vis større kart